Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Árnyvadászok! Cassandra Clare...

Árnyvadászok! Cassandra Clare - elveszett lelkek városa könyv megtalálható valahol magyarul? Esetleg rajongói fordításban?

Figyelt kérdés
Örülnék neki, ha valaki tudna segíteni benne, hol találnám meg, vagy esetleg bővebb információt tudna adni, hogy mikor lesz magyarul is meg!

2013. jan. 1. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen még kiadva, elvileg 2013 elején jön magyarul, de az, amit a kiadók mondanak, sosem biztos pont. Neten pedig nincsen fent, CC könyveket nem szoktak fordítani, maximum részleteket, mivel nem annyira egyszerű a nyelvezete.
2013. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kár.

Hát akkor reménykedek benne, hogy mi hamarabb kiadják és nem húzzák el olyan sokáig.

Köszi a választ!

2013. jan. 2. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Az év elejére ígérték,de hát kitudja mi lesz belőle. :/ Én már nagyon várom. :)❤
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is várom már! Addig önszorgalom gyanánt, meg unalom űzésként nem bírtam ki, elkezdtem fordítani. Szóval legalább mire kijön magyarul, talán már le is fordítom magamnak:D
2013. febr. 24. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elküldheted az eddig lefordított dolgokat! :P Mellesleg Könyvhétre mondták, hogy jön.
2013. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most junius 6-án adják ki de már előrendelhető

[link]

2013. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!