Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem jó könyvet ajánlani?

Qwertyu kérdése:

Tudtok nekem jó könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Imádok regényeket olvasni,mint pl:A burok,Harry Potter,Ne engedj el,Tizenhárom okom volt,Asimov...

2012. dec. 28. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tolkien-tól a gyűrűk ura meg a babó. Ha még nem olvastad akkor érdemes elolvasni.
2012. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Bram Stoker Drakulája a legjobb a világon:)!
2012. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. dec. 29. 09:03
 4/18 anonim válasza:
Éhezők viadala
2012. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Darren Shan vámpírkönyvei (12 rész) , démonkönyvei (10 rész) meg a város trilógiája
2012. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi:)az éhezök viadalát már olvastam és a battle royalet is.ehhez hasonlókat nem tudtok még véletlenül? A drakulát elolvastam már,köszönom szépen még1*az ötletet.:)
2012. dec. 29. 17:03
 7/18 Lona.a válasza:
Itt megtalálod az ideálist, ingyen beleolvashatsz :) Eddig 5-6 fejezet került ki, de jobban szeretik a szerkesztők, ha regisztrálsz és szavazol is benne :) Ne hagyd ki, nagyon jó lett, talán még az alkonyatot is lepipálja, sőt :D [link]
2012. dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Nekem hasonló az ízlésem a tiédhez, és ezek nagyon tetszettek:


Mikäel Oliver: Vértestvérek

Rövid, de nagyon izgalmas krimi, én imádtam.

B. M. Grapes: Jóslatok hálójában

Nagyon-nagyon izgalmas, és ha szereted Stephenie Meyert és a Harry Pottert, ez is tetszeni fog.

Cat Patrick: Forgotten

Nagyon jó könyv, van benne szerelem, izgalom, fordulatok, és az alapsztori is nagyon érdekes.

2013. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem most írtad a kérdést de azért hátha keresed még az ideális könyvet! ;)Csitt-csitt, Evermore.. ;) Szerintem nagyon jó választás lenne!!

Hajráá!

2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Am..a gyűrűk urát és a babót én is ajánlom..ha szereted a gyűrűk urát elárulom, hogy a babó a most mozikban adott Hobbit..csak más néven!! ;)
2013. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!