Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Kurt Rieder...

Mi a véleményetek Kurt Rieder és Földi Pál könyveiről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 21:24
 1/1 filo04 válasza:
62%

Én most olvastam ki sokadik Földi Pál könyvemet, a Rongyos Gárdát. Lenyűgöző történet, és F.P. nagyon jól összerakta a könyvet. Kezdetben vonakodva kezdtem el olvasni a műveit, mivel sok rosszat hallottam róla... aki vérbeli kommunista és tagadja a saját történelmét az ne is olvasson tőle.

Műveiből könnyen észrevehető, hogy katona volt, így másként látja a történelmet mint sok marxista, kommunista író, amiket tanítanak az iskolában...

Engem az összes könyve megfogott. Nagyon jó író, csak ajánlani tudom. Nem hazudozik, de olyan hazugságokról lerántja a "leplet" amiket az iskolákban és a hétköznapokban szemrebbenés nélkül próbálnak belénk sujkólni.. szinte az összes megdöbbentő részlethez ír forrást, hogy nem kitalálta tényleg így tötrént(katonai jegyzőkönyvek stb...)

Aki magyar, és akinek a apja, nagyapja rokona harcolt a fronton, az szeretni fogja műveit!

2013. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!