Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most olvastam ki a Hobbit c....

Most olvastam ki a Hobbit c. könyvet és ezzel kapcsolatban lenne az, hogy tényleg szerepel benne Legolas? Mert csomó helyen láttam írva, hogy részt vesz a Mirkwood-i pókok elől való kimenekítésben meg a végén a csatánál.

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hu elég régen olvastam, de úgy emlékszem, hogy a könyvben nincs benne Legolas. De olvasgattam a neten, hogy a filmben benne van, bár még nem láttam, majd szombaton. (:
2012. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A filmet láttam de csak a 2. résztől lesz benne.. :)

2013 december 13 szóval Legolas még vár ránk :D

2012. dec. 19. 17:37
 3/4 Arkhia ***** válasza:
100%
Említve nincs, de mivel Thranduil az apja, és ő ott van a csatában, biztos, hogy Legolas is ott van. És emiatt a pókos résznél is ott lehet.
2012. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Olvastam és ő Tranduil fia a Bakacsinerdő hercege, ott ahol elkapják a törpöket a tündék. Meg az Öt Sereg Csatájánál szerepel.
2013. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!