Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kelley Armstrong - A szellemid...

Kelley Armstrong - A szellemidéző c. sorozat. Milyen? Úgy értem, hogy izgalmas? Mert ez, és a Rubinvörös között vacillálok. Szerintetek maradjon a Szellemidéző?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy inkább a fekete bárány és annak a 2. része?
2012. dec. 17. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
mindkettő jó, attól függ, hogy az ilyen időutazós romantikus sorozatokat (rubinvörös) vagy inkább a természetfelettis szellemes romantikus sorazatokat (szellemidéző) kedveled, nekem inkább a rubinvörös tetszett jobban, az nem annyira kislányos a szellemidéző a nálamnál fiatalabb korosztálynak való (22 vagyok de azért szeretem a vp-s könyveket)
2012. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Rubinvöröst és A Fekete bárány második részét a Fehér farkast olvastam, nekem nagyon tetszenek.
2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* Fekete bárányt is olvastam az is nagyon jó.
2012. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kelley Armstorng- Sötét erő trilógia... Úristen. Nem bírom letenni. Olyan jó, hogy bárcsak ne lenne vége. Most az utolsó résznél járok, de ahww *.* Van benne minden amire nekem szükségem van egy könyvben. Bárcsak több részes lenne mindt 3.. :/ :) A rubintvöröset még nem olvastam ;)
2012. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sötét erő trilógia!!! Én 23 éves vagyok, de ez a könyv.. istenem! Az ilyen típusú olvasmányok a kedvenceim! Nagyon rossz hogy vége van, kicsit lezáratlan számomra, mióta befejeztem teljesen magam alatt vagyok.. A tudat, hogy nem lesz folytatás.. borzalmas!
2012. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gangnam syle válasza:
mindenképp a rubinvöröst válszd! én mindkettőt olvastam,a szellemidéző is jó de a rubinvörös sokkal jobb!
2013. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Későn válaszolok, de nekem a Szellemidéző volt a jobb. Mindkettőt olvastam, de nekem a Sötét erő trilógia (sokkal) érdekesebb, izgalmasabb volt, mint az Időtlen szerelem.
2015. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!