Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Agatha Christie könyvve...

Melyik Agatha Christie könyvvel kezdjem az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Tíz kicsi néger, Az ABC-gyilkosságok, Gyilkosság az Orient expresszen. Gyilkosság Mezopotámiában, És eljő a halál, Halál a Níluson. Azért ezek közül, mert csak ezek vannak meg. Annak a tanácsát kérném, aki már több Agatha könyvet olvasott, és hogy esetleg fontos-e a sorrend vagy ilyesmi? Köszönöm előre is

2012. nov. 23. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az Orientet vagy a Halál a Nílusont ajánlanám, ezek a kedvenceim között vannak. A Tíz kicsi négert, és Az ABC gyilkosságokat, azért nem ajánlom, mert bár mindkettő jól sikerült (a Tíz kicsi néger talán a legjobb Christe regény), de ezek szerkezetükben eltérnek a szerző legtöbb regényétől, szerintem jobb ezeket később olvasni, ha már ismered Agatha Christie stílusát.
2012. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. És a Mezopotámia? vagy az És eljő a halál? Nem annyira jók?
2012. nov. 24. 12:03
 3/5 mogyoroscsokiii válasza:
100%
A Mezopotámia is nagyon jó, akár azzal is kezdheted, de az Eljő a halál talán kicsit erős elsőre!
2012. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2012. nov. 26. 03:16
 5/5 Dorka :)) ***** válasza:
100%
a Gyilkosság az Orient expresszen és a Tíz kicsi néger a legjobb ezek közül :)
2012. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!