Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó Harry Potter fanfict...

Tudtok jó Harry Potter fanfictiont ajánlani?

Figyelt kérdés
Ismerek pár oldalt ahol találhatók,de a kereső az egyiken sem az igazi.Ha lehet,akkor olyat,hogy Harry gonosz,vagy nem teljesen jó,mint Rowling műveiben

2012. okt. 27. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Parselmouth Lionnak van egy triológiája az iszonyat jó, én nem bírtam letenni
2012. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam én is.a cime Nurmengard trilógia.Már olvastam pár fanfictiont,de nem tudom abbahagyni,mindig újra vágyom...már azon gondolkodom,h irok egyet én is,csak félek elkezdeni,mivel félek,hogy nem lesz jó
2012. okt. 28. 00:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne félj elkezdeni, és akkor mi van ha nem jó?? Úgy is lesz, legalább egy ember, akinek tetszeni fog, viszont ha kritizálnak, azon ne sértődj be, fogadd meg a tanácsokat. Kezdd el, dobd fel az első fejezeteket ide, érdeklődj, mit gondolnak róla, ha azt mondják jó, akkor dobd fel merengőre, vagy ahová szeretnéd, viszont ha felkerül egy ilyen oldalra, akkor fejezd is be, mert ha később ráakad valaki, és érdekli, akkor nagyon szomorú lesz, hogy nincs meg a vége:)
2012. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy milyen zavaró tud lenni,ha egy történet nincs befejezve,és várom a folytatást,de az csak nem akar jönni.Viszont ha el is kezdeném akkor úgy,hogy csak az első fejezetet tölteném fel,és ha az alap story jó lenne,akkor előbb megirnám jó előre,hogy bizotsan tudjak mit majd feltölteni,mint következő fejezet
2012. okt. 28. 17:10
 5/10 anonim válasza:

Az író hatalma a Merengőn. [link]

Egyszerűen hihetetlen!

2012. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Helló! Ha még áll a kérdés akkor tudom ajánlani susane fordításait pontosabban: Xerosis, Mardekár medálja, Harry potter és a szárnyrakapó fekete főnix, Harry potter és a méregpenna. Hát remélem tetszeni fog.
2013. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezek befejezettek?azért kérdezem, mivel sok művet elkezdtemm olvasni, csak a többsége nincs befejezve.. :/
2013. jún. 2. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A Xerosis és a Harry Potter és a méregpenna befejezett, A Mardekár medáljának minden héten van frissítése ( többnyire)

És a Harry Potter és a szárnyra kapó Fekete Főnixmadár kb 2 hetente kerül frissítésre. Azonkívül enahmának van egy jó triológiája, az első része a Boldog napok a pokolban. A merengőn nagyon sok jó történet van, ott is nézz szét :)

2013. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, már elolvastam a Xerosist, Mardekár medálját is olvasom, meg a fekete főnixet is.Csupán mitn emlitettem nem szeretem a befejezetlen történeteket
2013. nov. 2. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el rekadelacool:bellatrix black. Fantasztikus!!!
2014. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!