Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvvásárláskor sokat számít,...

Könyvvásárláskor sokat számít, hogy milyen a borítója?

Figyelt kérdés

Akár ajándékba, akár magadnak. Ezt, hogy milyen nem úgy értem, hogy sérült vagy nem, hanem, magát a borítót. PL:

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 9. 09:43
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha konkrétan egy könyvet keresek, akkor nem számít. (mert kell) De ha ajándék, akkor nézem, hogy igényes legyen.
2012. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamnak veszem, általában mindegy, de ha lehet miből válogatni, azért szoktam. Pl, van, hogy a boríton megtettszik egy rajz.
2012. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokszor épp a könyv borítója fog meg.Ha az érdekes, akkor feltételezem, hogy a könyv is az.Persze, ha már ismerem az írót, vagy a könyv sorozatot, akkor mindegy, mert tudom, hogy borítótól függetlenül biztos tetszeni fog.

Szeretem, ha egy könyvben bőven van dekoráció, szépen díszített, jó fajta a kötése és a lapjai.

A nálad felsoroltak közül én az utolsót választanám.

2012. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos a borító. Ebből pl. én a középsőt venném meg.
2012. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

fúúúúúúúúúúúúú Emil és a detektívek!!!! bakker azt hiszem ez volt az első könyv amit kiolvastam :D

amúgy szerintem a 2. a legpofásabb.

2012. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is, ha konkrét könyvet akarok megvenni, akkor mindegy. ha csak úgy szeretnék egy könyvet venni, akkor nyilván azokat veszem kézbe, amiknek tetszik a borítója. Ilyenkor elolvasom a hátlapot vagy fülszövegeket, az első oldalt, na meg az árat:D, aztán ha minden tetszik, jöhet. :)
2012. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem... Nem lényeges, csak az, hogy mi van benne :)
2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos a borító. Én gyakran a nekem tetsző borító mellett döntök :)
2012. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!