Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen?

Foszfor kérdése:

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Sehonnan se jöttem:


Még a kezemet se kötözték el így meg kell várnom míg valaki kiköti. Ide kell jönnie, ki leszek szolgáltatva, nyújtanom kell a kezem, hogy bogozza ki. És akkor vége. Alárendelt kutya leszek, legalján a kasztnak.

A fekete lány közelítette felém. Mikor mellém ért gúnyosan rámmosolygott, lenézően. Nem akartam lázadni ellene, meghunyászkodtam, nem néztem a szemébe, a padlót néztem.

A többiek se törődtek velem, bezárták az ajtót, az ablakokat. Bár azok úgy is le voltak redőnyözve.Nem tudtam menekülni, ezért leültem a földre, néztem a szőnyeget, pedig nem is volt szép, olyan semmitmondó fakó.

[...]

Vagy majd tönkreteszik vele mások kertjét. Kihányják az a virágokat az emberek fejére. De ők azt se fogják észrevenni. Nézik az eget ahol süt a nap, de ők nem látják, mert szemüket eltakarja a semmilyen homály ami fekete, és a fény csak saját magukra irányul. Csőlátások visszakanyarodik önmagukra: szép vagyok és okos. Tehetséges és ügyes. A többiek vakok a többiek nem léteznek. És igazábol én se.Világnézet....

Hülyeség az egész.

Hülyeség és kész!


2012. okt. 7. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!