Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed a Maggie...

Mi a véleményed a Maggie Stiefvater-Shiver című könyvről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam mind a 3 részt, nekem nagyon tetszett. Kedvenc könyveim közé tartozik :)
2012. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. része tetszett, az elég jó. A 2. már nem annyira, de még azt is jónak mondanám. A 3. kötet viszont szerintem már túl sok volt, nekem az már nem jött be.
2012. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A shiver pont egy olyan könyv amiről az ember nem gondolná, hogy ennyire magával ragadja. Legalábbis én így voltam vele. Csak kíváncsiságból beleolvastam, és azt vettem észre hogy nem tudom letenni. Mondjuk én nagyon szeretem az ilyen misztikus történeteket. De ettől még ajánlani tudom.
2012. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 galambos györgy válasza:
Szia szerintem nagyon jó könyv megéri elolvasni:)
2012. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kyli válasza:
szerintem nagyon jó könyvsorozat. ha szereted a farkasokat és kikapcsolodásra vágysz, akkor olvasd !:)
2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a kedvenc könyvem!:)

Féltem, mert farkasos, és nem szeretem a misztikus dolgokat, de ez magával ragadott. Már az elején a szívembe vártam a szereplőket. Azoknak ajánlanám akik a romantikus könyveket kedvelik!:)

2013. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!