Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » (Történethez. ) Mi késztethet...

(Történethez. ) Mi késztethet arra egy középkori királyt, akit az előtt nem érdekelt az uralkodás, hogy most hirtelen nagyon érdekelje?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hatalomvágy ez minden emberrel vele születik..

Persze külső behatások is érhették.

2012. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó, jó, hatalomvágy, de akkor eddig nem volt benne? Mármint hatalomvágy volt, csak tudod, nem érdekelte a sok ezzel járó dolog (mindent csináljanak meg helyette a tanácstagok, stb.) Aztán hirtelen beleszól a kormányzásba.
2012. okt. 3. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem úgy alakultak a dolgok, ahogy akarta.
2012. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésből,kérdező,de ha nem tudsz saját magadtól megírni egy könyvet,vagy hasonlót,akkor inkább hagyd a fenébe.
2012. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megölték az apját/fivérét/(a jelenlegi királyt vagy a jogos örököst) esetleg a szerelmét ezért elfogadja a koronát és háborút indít az ellenség ellen. Talán még egy jó kis jellemfejlődést is kilehetne hozni belőle az elkénysztett és lusta herceg hogyan válik komolyá és királyhoz illővé. Remélem ez csak 1x alkotói válság. Hm így elolvasva kicsit Narnia feelingem támadt.
2012. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó és utolsó előtti!


Köszi a válaszokat mindenkinek.

Utolsó előtti: igazad van, szépen fel is pontoztak (pedig ez még mindig a válasz hasznosságát jelzi, és ilyen értelemben nem volt az,d e nem foglak lepontozni). Nem tudhatod, mennyit talált már ki valaki a könyvéből. Én is kiborulok az olyan kérdéstől, amit egyszer itt láttam, hogy valaki konkrétan kiírta, hogy mondjuk meg, miről írjon könyvet. Én tulajdonképpen csak tudni akartam, mennyire reális ez az egész dolog, de nem akartam igen-nem választ kapni. Egy barátom szerint ugyanis nem reális ez a részt. Azt akartam, hogy az emberek maguktól mondják meg, mi reális nekik. És épp ezért nem fogom az utolsó tanácsát megfogadni. Mert bár jó ötlet, a történet - amely már kész van - teljesen másképp van, de gondoltam, ha valaki leírja az ötletét, abból én látom, hogy ilyesmikre gondolnak-e mások.

2012. okt. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!