Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már Darren...

XxEvelinxX kérdése:

Valaki olvasta már Darren Shan könyveit? Mi a véleményetek? Nekem nagyon tetszik!

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a könyv.Írjátok le a véleményeteket a Darren Shan könyvekről:)

2012. okt. 2. 17:03
 1/9 anonim válasza:
Én most a Démonvilágot olvasom tőle, a Suttogás c. részt, és nagyon tetszik a könyv. Mindig meg tud lepni, és nagyon tetszik, ahogy részletezi az undorító hullákat, stb. Hihetetlen, milyen fantáziája van. Váratlan fordulatok, mindig valami olyan jön, amire nem számítok. És a stílusát is imádom. Csak jókat tudok mondani erről a sorozatról. :)
2012. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még csak a Démonmesterhez volt szerencsém, de azt imádtam :)Folytatni fogom a sorozatot, az biztos! Nagyon tetszik a stílusa.
2012. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 weltmaister válasza:
Én a vámpíros könyveit olvastam, engem nagyon lekötött, szerintem is nagyon jók.
2012. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 chrishu ***** válasza:
Én eddig a vámpíros könyveit olvastam. Nagyon tetszik, 9/10
2012. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vámpíros sorozatot talán 7-edikig olvastam, Démonvilágot végig. Nyáu!
2012. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én a Vámpírkönyveket olvasom még, 10.-nél tartok, de nagyon tetszik.Nekem a Darrenes könyvek mellett már majdnem minden köny unalmas.:D

Most a Crepsley-saga-t várom, remélhetőleg hamarosan megjelenik:D

2012. okt. 6. 11:01
 7/9 chrishu ***** válasza:
OFF: Crepsley saga első része a hírek szerint hónap végén jön ki magyarul :)
2012. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úristen komolyan?:O Kezdek gyűjteni ráXD Ezt vártam egész évbenXD

A kérdéshez:

Imádom Darren Shant,minden egyes könyvét és azokat is szeretni fogom amik még megjelennek.

A Vámpírvilágot végigolvastam és az egyik legszebb élményem életemben<3

A Démonvilágot olvasom most,a nyolcadik résznél tartok^^

Még szerintem fogok írni ehhez a kérdéshez,csak most fáradt vagyok a fogalmazáshozXD

2012. okt. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv.Harry Potter könyvek után ez az egy van amit el olvasok, mert érdekel.Vámpírsorozatokhoz még nem volt a szerencsém.Alexandra könyvesboltokban(nem pedig személyben, nehogy valaki félreértse :')) szoktam találni még érdekes könyveket,ott is megéri körülnézni ha az ilyen stílusú könyvek érdekelnek.
2012. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!