Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki a "Forever"...

Olvasta valaki a "Forever" című könyvet Maggie Stiefvater-től?

Figyelt kérdés
Én is olvastam.Azt szeretném kérdezni,hogy ti mit gondoltok a könyv végéről.Szerintem olyan hirtelen abbahagyta a történetet,3 könyvön keresztül szenvedet a sztori,és a lényeget pont nem tudjuk meg.Mi lesz Sammel és Graceszel?Mert úgy fejeződött be a könyv hogy Beadják Gracenak az agyhártyagyulladást.Mi lesz Izabellel?Visszaköltözött Kaliforniába?

2012. szept. 3. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez volt benne a lényeg, hogy nem rágja a szánkba a befejezést, gondolkozzunk el rajta, kivel mi lesz, értelmezzük saját akaratunk szerint. Így kicsit szomorkás lett a vége, mert lehet, hogy Grace belehal az agyhártyagyulladásba és a Isabel örökre elmegy Kaliforniába, de az is lehet, hogy Grace túléli és Isabel marad. Nekem ez így kerek, ilyen sírós sorozatnak nem lett volna jó egy "mindenki boldog és rózsaszín" befejezés.
2012. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!