Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Bartimaeus-trilógia elnyerte...

A Bartimaeus-trilógia elnyerte a tetszéseteket? (lentebb)

Figyelt kérdés
Nektek miért tetszett meg a Bartimaeus-trilógia? Hogyan akadtatok rá, amikor még nem is ismertétek? Ki/Kik a kedvenc szereplőtök/szereplőitek? Örülnétek, ha lenne még lenne pár része?
2012. aug. 28. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán későn válaszolok. :)

A könyvtárban akadtam rá, megtetszett a borítója, és kivettem. Az első része nem annyira tetszett, kicsit vontatottnak találtam, de a 3. részt már hajnali 3-ig olvastam, letehetetlen volt. Nagyon örülnék, ha lenne még pár része, imádtam Bartimaeus karakterét. A fél könyvet végig röhögtem rajta, de persze nem csak ezért szerettem. Egy tök egyedi történet, nem olvastam még hasonlót. Szóval imádtam, na. :)

2013. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a könyvtárban akadtam rá. Én Bartimaius szellemes stílusára kattantam rá az első részben. A másodikban is imádtam Bartimaeus-t, de akkor Kittyt kedveltem meg nagyon. A harmadikban annak örültem, hogy Mandrake szépen lassan visszaváltozott Nathanielbe.

Én még azt szeretem benne, hogy nem lehet tudni, hogy mi történik majd a végén.

2013. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!