Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeritek ezt a mangát?

Ismeritek ezt a mangát?

Figyelt kérdés
Hát... össz-vissz annyira emlékszem belőle hogy van egy lány aki nagyon szeret hegedülni... csak meghal néhány lány segítségével (télen bezárták egy templomszerű épületbe miközben ott gyakorolt... de nem akarták megölni csak idegesítette őket hogy annyira szeret hegedülni) és pár év múltán már egy fiú lépéseit követjük... ő is hegedül de nem szereti annyira. S egy nap be néz abba a "templomba" ahol a lány meghalt és találkozik vele (természetesen csak a lelkével) és a lány pedig egyfolytába őt követi... kb ennyire emlékszem na meg a végére hogy a fiú is megszereti a hegedűt vagy valami ilyesmi. Várom a válaszokat!

2012. aug. 21. 02:55
 1/6 halibel ***** válasza:
A www.animeaddicts.hu-n keresgélj, én is megnézem, írok, ha megtaláltam. :)
2012. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 21. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Kamisama no Sonata

Magyar oldalakon nem találtam róla semmit, de ha tudsz angolul itt olvashatod: [link]

angol ismertető: [link]

2012. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ^^
2012. aug. 21. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] magyarul.
2012. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ide visszatérek elolvasni:)
2019. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!