Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen pörgős, feszült,...

Milyen pörgős, feszült, eseményekben dús könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mostanában elszoktam az olvasástól. Nincs olyan könyv, ami lekötne, leültetne olvasni, mindent hamar megunok.

Ezért szeretnék most valami pörgős, gyors, izgalmas, feszült hangulatú könyvet olvasni.

Lehetőleg horror ne legyen, thrillereket viszont nagyon szívesen olvasok, ahogy krimiket is. Fantasy is jöhet, de inkább a klasszikus, vagy a "világmegmentős" fajtából.

Várom az ajáblásaitokat :)


2012. aug. 10. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
twilight
2012. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz, nem...
2012. aug. 11. 00:04
 3/9 DonnieDarko ***** válasza:
2012. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

10 kicsi néger már megvolt :)

2012. aug. 11. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked Dean R. Koontz ezen könyveit: Kényszerjátszma, Váltságdíj, A védelmező

Ezeket olvastam. Mind a három feszült tempójú, tele váratlan fordulatokkal.

2012. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a Pillangót ajánlom. Igaz nagyon hosszú, de én alig bírtam letenni soha nem tudhatod mi lesz a következő ami történik, igaz történet
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ken Follett bármelyik regénye, legfőképpen A Tű a szénakazalban, ezt rövid időn belül kétszer is elolvastam, és nagyon izgalmas.

Follettől még A katedrális, a Zérókód, az Alattunk az óceán ami nagyon izgalmas, de szerintem bármelyiket választod tőle, mind tetszeni fog, és egyszerűen letehetetlenek!! :)

2012. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Harlan Coben könyveit nagyon ajánlani tudom. A Vér a véremből címűt kb. le sem tudtam tenni, most a Bűnösnek nyilvánítva cíművel ugyanígy vagyok :)
2012. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Mégis csak lesz mit olvasnom :)
2012. aug. 11. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!