Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Váratlan...

Érdemes elolvasni a Váratlan utazást könyvben?

Figyelt kérdés

a sorozatot imádom gyerekkorom óta, és az előbb megtaláltam a könyvet. Olvasta már valaki? Megéri elolvasni?

20/l



2012. aug. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Könyvben csak pár részt adtak ki (egy kötetben kettőt). Az Anne sorozatot sokkal érdemesebb elolvasni. Nem tudom, azt láttad-e filmben, de annál biztosan állíthatom, hogy a könyv jobb.
2012. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó könyv, ha a sorozat tetszett, de az Anne tényleg jobb. Egyébként a Váratlan utazást már nem L.M. Montgomery írta, hanem forgatókönyvírók az írónő "A mesélő lány" című regénye alapján, beleszőve pár olyan történetet is, ami az Anne regényekben szerepelt, de az Anne filmekbe már nem került bele. (A Mesélő lány olyanokban is eltér, hogy pl. Felix és Felicity nem testvérek, csak unokatestvérek.) És ami megjelent könyvben Váratlan utazás címen, az a forgatókönyvek alapján készült, tehát a sorozat volt előbb. Általában mindig jobb könyv az, ami eleve könyvnek készült, mint ami film alapján lett.
2012. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én inkább az Anne sorozat 8+1 könyvét olvasnám el. A 3 könyvnél (Anne válaszúton) tartok, és imádom! Építettem magamnak egy saját kis világot, és amikor olvasom úgy érzem mintha E/1-ben olvasnám, és olyankor felhőtlenül boldog vagyok! Engem az a sorozat éltet! Ha elolvastam, akkor nem tudom mi lesz velem, mert elpusztul a kis világom. Másodszorra nem ugyanaz.
2014. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8+1? Én úgy tudtam, csak 8 kötete van. Melyik a +1?
2014. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát igazabol az nem anne, hanem Avonlea tortenete. Gondolom az Avonleai kronikakat te is ismered. (amugy elotted levo valaszolo)
2014. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!