Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek a tetoválásról. Ki,...

Könyvek a tetoválásról. Ki, melyeket ismeri?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani tetoválásról, testmódosításról szóló könyveket? Akár angol, akár magyar nyelvűt (a németet is úgy ahogy megértem :D ). Előre is köszönöm :)

2012. júl. 31. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Kanehara Hitomi: Pirszinget a kígyónak

[link]

2012. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Pirszinget a Kígyónak nem a tetoválásról és/vagy testmódosításról mint művészetről szól - valamint már olvastam; a könyv inkább az életutak megválasztásáról és a tehetetlenségről szól - avagy inkább nevezném szociálpszichológiai könyvnek, hozzáteszem nagy túlzással, mert hiába rajongok japánért, és az ország sötét alvilágáért, valamint a yakuza kultúráért az én tetszésemet nem nyerte el a mű.

Nem olyan könyveket keresek, amelyekben megjelenik a tetoválás akármilyen formában, hanem konkrétan a témában működő műveket. Teszem azt például: Hankó Ildikó & Kiszely István - Szokatlan szokások; Singer Magdolna - Lelke rajta; Vince Hemingson - Tetoválás a testdíszítés művészete...

(A kérdésfeltevésem volt egy pöppet homályos, elnézést.)

A választ azért köszönöm ;)

2012. aug. 3. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!