Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan, aki fanfictiono...

Van itt olyan, aki fanfictionokat ír? : )

Figyelt kérdés
El kéne nekem a segítség, és gondoltam, aki ilyeneket ír, az talán tud nekem segíteni :)) Előre is köszönöm!

2012. júl. 28. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én per pillanat nem írok, régen írtam egyet, abból nem lett sok minden, de más történeteket szoktam írogatni, amiket én találok ki magamtól. Azokat se mutatnám meg soha senkinek hogy őszinte legyek, de ha valamiben segítségedre tudok lenni... mondjuk az csak akkor lehetséges, ha ismerem a fandomot :)
2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én írok. Milyen segítségre lenne szükséged?
2012. júl. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy nevet kéne kitalálni, amin már legalább egy hete gondolkodom és nem jutok dűlőre vele :) Nem főszereplő, csak egy mellékszereplő, de én minden nevet gondosan szoktam kitalálni, hogy passzoljon a történetbe. Ez egy lánynév, gazdag és kicsit önző a lány, én valami rövid névre gondoltam, rövidre de kreatívra :) Ha esetleg eszetekbe jut ilyen név, megköszönném ha leírnátok :)
2012. júl. 29. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Első voltam :) Az egyik sztorimban is van egy ilyen csaj, Caroline a neve. De erre a szerepre beugrott még a Sadie is (a Kínos miatt), esetleg Rebecca (lehet Beccának is becézni ha túl hosszú), ha már gazdag és önző akkor a Blair-t se hagyhatom ki (már csak a Gossip girl miatt sem)

ha nekem ilyen problémám van akkor felmegyek egy angol honlapra ahol elméletileg a létező összes név fel van sorolva, legalábbis a népszerűek. És azt olvasgatom, mígnem egyszer ha szerencsém van, találok egy tökéleteset. Néha nincs, egy ilyen alkalommal 'szültem' a legtöbb amúgy szerintem nem létező nevemet :D Sőt, lánynak adtam már a Billie-t is, mert nagyon illett rá :)

2012. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a Blair tényleg jó lenne:)) Én még a Sutton neven gondolkoztam, ezt egy neveket felsoroló honlapon találtam, csak attól tartok, mindenki azt hinni, hogy a Lying Game sorozatból vettem, úgyhogy nem tudom merjem-e ezt a nevet adni.

Már ezer oldalt átnyálaztam ilyen nevek után kutatva, de valahogy egy sem fogott meg annyira.:) Mindenesetre köszönöm, ment a zöld!

2012. júl. 29. 20:11
 6/7 anonim válasza:

Mit gondolsz ezekről?


Saffron; Peyton/Payton; Darcy; Carmel; Kendall; Chelsie; Danielle; Paige; Kimber; Leighton; Cambrie; Chloe; Chantel.


A Blair nekem is tetszik egyébként ;)

2012. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek,amiket írtál, köszönöm szépen :) Ment a zöld!
2012. júl. 31. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!