Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok asztali használtkö...

Hol találok asztali használtkönyv-árusokat Budapesten?

Figyelt kérdés
Antikváriumot/üzletet ne írjatok, az asztalokon, nyílt téren árusító használtkönyveseket olcsóbbnak tartom. Köszi a tippeket.
2012. júl. 23. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugati aluljáró.
2012. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keleti pályaudvar, az 1.-4. vágányoknál. xD
2012. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nyugati aluljáróban csak üzletet tudok, hol van ott asztalos árus?
2012. júl. 23. 20:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: nem tudom mi a nagyon vicces, de kösz, így nem tűnik nagy segítségnek.
2012. júl. 23. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A Corvin mozi előtt is van nem olyan régóta egy használt könyves stand.
2012. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ott tényleg van és jó sok könyv van.
2012. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, a Keletiben a vágányos verziót azóta hallottam mástól is, megnézem ezt is, azt is :)
2012. júl. 30. 11:12
 8/8 A kérdező kommentje:

A Corvin előtti könyvárus ténsasszonyt nyár közepén megnéztem, de úgy vettem észre, hogy pofára megy a beárazás, nincs is kiírva/ráírva konkrét ár, csak tól-ig. A tól-ig között pedig pofára áraz és ha csoró vagy de több könyvet kinéz belőled, akkor egyefene kapsz kedvezményt.


Október elejéig az Allee és a csarnok között is üzemel egy árus, de ott sincs kiírva a legtöbb könyv ára, csak 1-2 doboz van fixre kiírva, a nagyasztal egésze szintén tól-ig és pofa.


Ami igazán kellemes meglepetés volt, az a Sportaréna metrókijárati részén fellelhető stand, itt ugyanis MINDEN darab 300 Ft, legyen az a fiókméretű Durrellék Szovjetunió-beli utazása vagy valami gyűrt Albatrosz kiadvány. Múltkor megtaláltam itt Cormack McCarthy Vad lovak-ját és a Prozac országot is, mindkettő szép állapotban volt és persze 300. Igaz, hogy az előbbi ulpiusos, de megvan nekem a magvetős is régebbről és érdekes lesz összehasonlítani.

Szóval eddig ez a könyváruda nálam a befutó.

Hab a tortán, hogy a legutóbb vásárolt 4 könyvnél 1 könyvet ajándékba adott, így 900-ért hoztam el 4 kincset.

2012. szept. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!