Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Vörös Pöttyös könyvet...

Melyik Vörös Pöttyös könyvet olvassam?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket olvastam: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn, Mentsük meg Júliát, 13 okom volt.


Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen a következő.



2012. júl. 16. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál Cassandra Clare:Végzet ereklyéi sorozatához. Az első rész a Csontváros. Vörös pöttyösök közül nekem ez a sorozat a kedvencem. Van akkora rajongótábora mint a Twilight-nak.
2012. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap úgyis megyünk Pestre, megveszem az első részt.:)
2012. júl. 16. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, ja a végzet ereklyéi sorozat és a Pokoli szerzetek sorozat. Rubinvörös és Zafírkék, Tökéletes kémia, Csitt, csitt és Crescendo, Shiver, Linger, Forever. De amúgy az összes nagyon jó. :)
2012. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos,nem olvastam még a végzet ereklyéit,de megkaptam tegnap a pokoli szerkezetek első részét(ami ugye a végzet ereklyéi előzménye :D),és nekem nagyon tetszik,tuti megveszem a Végzet ereklyéi sorozatot;)


Amit még NAGYON,DE NAGYON ajánlok,az a Csitt csitt.Egyszerűen imádom,a kedvenceim között van:D Nagyon magával ragadó,gyors cselekményű,és olyan fordulatok voltak benne,hogy néhol rendesen tátva maradt a szám..:D Na meg arról nem is beszélve,hogy szerintem minden lány kicsit szerelmes lesz a főszereplő fiúba,illetve abba,hogy milyen egy veszélyes,rejtélyes srác;)

A csitt csittnek van egy második része,a Crescendo,ami (ha lehet ilyet mondani) talán még jobb,mint az első rész.egy nap alatt elolvastam,igaz,hajnali ötkor fejeztem be:D


Ééés..Most jön a LEGNAGYOBB kedvencem:No és én..Az a könyv..húhha,egy év alatt hatszor olvastam el.Valamilyen szinten tényleg megváltoztatta az életem.Hihetetlen egy könyv.Nem tudom,melyik könyvet fogod megvenni,de ha nem most,majd egyszer később meg kell venned a No és én-t.Szívbemarkoló,mégis felemelő egy történet.:D


+ olvastam vöröspöttyesekből és tetszett az a Beastly-szörnyszívű. Modernkori szépség és a szörnyeteg történet:D (Valamelyik nap láttam az Alexandrában,hogy megjelent az írótol a modernkori cCsipkerózsika,a A kiss in time,biztos jó lehet,bár még nem olvastam,szóval nem merem ajánlani:D)


Meg egy pár könyv,amit még nem vettem meg,de szemezgetek velük,és elég jók lehetnek: L.A. Candy(és a második része),Tökéletes kémia(és a többi része,feltéve ha már megjelent magyarul:D).Fallen(és a következő része),eperszedő.


Viszont az Alkonyatnak van egy kis novellája,a Bree Tanner rövid második élete,én nagyon szerettem:D


bocs,hogy ilyen sokat írtam amúgy:D

2012. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az ötleteket! :)
2012. júl. 17. 12:21
 6/8 M.Kata ***** válasza:

ha még nem késő xD: a Végzet ereklyéit mindenképp,a kedvencem a Csitt, csitt&Crescendo, a Jóslatok hálójában, a Fallen se rossz, illetve ami még jó,az Szurovecz Kitti:Gyémántfiú és az Életemben először

de igazából egyikkel se tudsz melléfogni :) vagyis,ami nekem nem tetszett az a Lips touch:3 times és a Világ a te szemeddel.

2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bree despain: fekete bárány, fehér farkas (ezt muszáj)

kerstin gier: rubinvörös, zafírkék, smaragdzöld (ezt is muszáj nagyon jóóók)

2012. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szurkovecz Kittitől a Gyémántfiú az egyik legjobb, bár még nem olvastam túl sok Vörös Pöttyös könyvet.
2012. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!