Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan usszam meg az olvasást?...

Hogyan usszam meg az olvasást? Mert az egri csillagokat kell olvasnom és nem akarom kiolvasni mert dög unalmas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérem a jó válaszokat PLS!!
2012. júl. 6. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a Láthatatlan ember sokkal jobb tőle. majd ha öregebb leszel és unatkozol, abba nézz bele.
2012. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egri csillag az egyik legjobb könyv.

Az eleje unalmas. Olvasd el az utolsó két fejezetet, ami már Egerben játszódik.

2012. júl. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hallgass!


[link]

2012. júl. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát annakidején én sem tudtam elolvasni mikor kötelező volt, pedig szeretek olvasni de tényleg uncsi az eleje... aztán meg már nincs is kedve az embernek továbbmenni. Szerintem egy gyors összefoglalót keress a neten, hogy azért tudj valamit mondani a tanárnak ha kérdez.... bár sztem dogát is fog íratni belőle.
2012. júl. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg a filmet (bár nem Spielberg rendezte)!

De szerintem jobban járnál, ha mégis elolvasnád!

A helyesírásodra is jó hatással lehetne!

2012. júl. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Az Egri Csillagok nem unalmas! Csak nincs tele annyi hülyeséggel,mint a Harry Potter! Nyáron elég időd lesz elolvasni.
2012. júl. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Bárki bármit mond, az Egri csillagok unalmas könyv szerintem. Egyetlen egyszer tudtam csak elolvasni, 8 évesen. Bezzeg mikor kötelező lett volna képtelen voltam megismételni. Azt hiszem túl későn adják fel azt a könyvet olvasásra.
2012. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát én az általános iskolás kötelezőket nem olvastam el, mert egytől egyik sz@rok voltak. Kezdve a TÜSKEVÁRRAL, EGRI CSILLAGOKKAL... Ezek nem ennek a korosztálynak való könyvek. Így 17 éves fejjel már kezdek kacsingatni a Tüskevár és az Egri csillagok felé is, amellett 4. óta rettentően szeretek olvasni, és sokat olvasok, de ezektől undorodtam. A mellett, hogy kötelező, még rém unalmas is. Én azt támogatnám, hogy igen, valami könnyű könyvecskét berakni 4-5-6 osztályban, aztán 7-ben már lehet durvítani, 8-ban meg készülve a középsulira már valami kőkemény könyvet is lehet berakni. De ez így nem pálya...
2012. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az Egri csillagokat a kötelezők közül kifejezetten szerettem. Pedig én is úgy állok hozzá, hogy kötelező= dögunalmas könyv amit még csak véletlenül se próbálj meg elolvasni, mert a szemeid 5 perc után leragadnak tőle.

A legtöbb kötelezőt úgy olvasom, mintha csak átfutnék egy szöveget. A leírásokat kihagyom, elolvasom a párbeszédeket, aztán keresek a neten hozzá valami oldalt, ami tömören leírja atörténetet. Nálunk ez így elég, de még sok is.

2012. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!