Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen benne?

Mi legyen benne?

Figyelt kérdés

Kifogytam a tartalmakból. Nem tudom, mit írjak a könyvembe. Elindítanátok egy új és sikeres könyvet?

Írjatok tartalomötletet!

Ha leírjátok a neveteket, belehivatkozlak titeket a könyvbe. Ha angol nevet is írtok, lehettek akár a szereplők is.

Köszi!



2012. jún. 12. 17:42
 1/6 anonim válasza:
75%
ne mi írjuk már a könyvedet... az már régen rossz..
2012. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden könyv születik meg hónapok alatt, van amihez évek kellenek. Ha nincs ihleted, vagy mondanivalód, inkább jegeld a könyvírást egy darabig.
2012. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.-nak köszi, cuki vagy :)
2012. jún. 12. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az első kettőnek teljesen igaza van, ha nincs ihlet, akkor várj rá. Én hónapokig nem írtam, szenvedtem, minden hülyeséget kitaláltam csak hogy írhassak valamit, végül elkezdtem elképesztő mennyiségű könyvet olvasni (addig is könyvmoly voltam de onnantól tényleg életveszélyes mennyiséget fogyasztottam) így telt el hosszú idő, és aztán hirtelen beugrott életem eddigi legjobb ötlete.
2012. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

És én meg mi a gonosz boszorka?

Az olvasók nem azért vannak, hogy segítsenek hanem, hogy elolvassák a könyvedet és kritikát írjanak róla - vagy éppen mondjanak.

(Első.)

2012. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.-nak is köszi. Én is rengeteg könyvet olvasok. Aranyos vagy, hogy biztatsz.
2012. jún. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!