Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyennek képzelnétek el egy...

Milyennek képzelnétek el egy nindzsa-iskolát?

Figyelt kérdés

Egy ideje egy könyvön dolgozom, de ennél a résznél eléggé megakadtam. Az a helyzet, hogy egy Gyűrűk Ura-szerű világban játszódik, ahol nincsenek nindzsák igazából, hanem az én harcosaimat vadászoknak hívják, akik mindenféle gonosz szörnyek ellen harcolnak, de hasonlóak, mint a nindzsák.

Hogyan építsem fel, milyen dolgokat tanuljanak itt? Milyen legyen például egy nap az iskolában?



2012. jún. 8. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk 6-8 "egynemű" van egy szobában, időre van kelés, kapnak egy kis időt, hogy lezuhanyozzanak, rendbeszedjék magukat, közös reggeli, esetleg valami igazgató reggeli alatt beszél valamiről, fél óra pihi reggeli után, elkezdenek ugra-bugrálni, szóval valamit gyakorolnak, edzenek, ezt mondjuk 9-től 11ig, onnantól délig visszamennek a szobájukba olvasni, vagy csavarognak egy kicsit, délben közös ebéd, mondjuk kettőtől valami elméleti órájuk lenne tantermekben, háromtól negyed-fél 5-ig megint kint ugra-bugrálnának, szombaton kevesebbet edzenének, vasárnapjuk szabad lenne:D
2012. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megint én:D

Valami térképismeret-óra / tájékozódás, valami célzós dolog, valami rejtőzködés, valamit pl el kell csenni a másiktól, kicsi harctan, meditáció esetleg, meg ilyen sima erőnléti hogy felülések meg ugrókötelezés

2012. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megint :D

meg mondjuk fára/kötélmászás vagy falra, meg úszás, meg akadálypályák esetleg

2012. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!