Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta Aprilynne Pike...

Ki olvasta Aprilynne Pike Wings c. regényét? Hogy tetszerr?

Figyelt kérdés
Én csak nem rég tudtam elolvasni, nekem nagyon bejött. Vannak benne fura jelenetek, de szerintem jó. Neten mind rossz kritikákat olvasok róla. Nektek sem tetszett? Csak nekem jön be?

2012. jún. 6. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett, akárhogy lehordták a neten. Egy nap alatt kiolvastam. Nem olyan nagy szám, mert egyszeri láz, de olyan lazulós, egy délutáni olvasmány. Szerintem rendben van. Egyébként kinek a pap, kinek a papné. Különben többségében én is csak negatív kritikát olvastam róla. Nekem szinte minden könyv bejön, amit olvastam.
2012. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, én 3 nap alatt olvastam el.. :))
2012. jún. 6. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, és a Spells is. Sőt a napokban jelenik meg magyarul a 3. rész is! Én szinte csak Tamani miatt olvasom. Imádom azt a figurát, meg Shart is. David és a hölmgyemény néha kicsit idegsít, de hát ez van... Tamani elhappolta a helyüket! XD
2012. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon elfogult vagyok a könyvekkel kapcsolatban. Nincs olyan könyv ami ne tetszett volna. Kivéve ezt. Erre se mondom, hogy sz*r meg ilyesmi, de szerintem egy kicsit unalmas volt, pedig nem szeretem a krimiket vagy az ezekhez hasonló eseménydús könyveket, de az valahogy nagyon nem tudott lekötni. Azért elolvastam, mert az viszont nagyon érdekelt, hogy mi lesz a vége. Ezért a 3. részt is elfogom olvasni, akármilyen is lesz.
2012. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó . Csak azt nem tudom , hogy lehet ilyet kitalálni . Nekem eszembe se jutna tündérekről írni .
2012. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Tudja valaki, mi a 3. rész címe??


Az első könyvet 5 óra alatt olvastam ki, elképesztően megfogott!!!

2012. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A 3. rész címe ILLUSIONS már lehet kapni az Alexandrákban . én Pl. tegnap olvastam ki . De elvileg a 4. része már áprilisban megjelent Amerikába . Várom hogy lefordítsák ... :)
2012. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak még rajtam kivűl emberek, akiknek tetszett ez a könyv. Nekem abszolút kedvenc. Valahonnan meg akarom rendelni a 2. részt, mert az én városomban nincs ilyen könyvesbolt, amiben kapható ez a könyv. Egyábként 4. részről még nem is tudtam. Annak mi a címe?
2012. jún. 27. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
destined lesz. :) nagyon várom már. vki vmi infót a megjelenésről tud?
2012. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!