Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani barátkozásról...

Tudtok ajánlani barátkozásról szóló könyvet?

Figyelt kérdés

Valahogy sehogy se megy nekem. Valami mindig elromlik, és nem tudom, hogy mi. Idegenekkel nagyon jól elbeszélgetek, sok látásbóli ismerősöm van, de olyanok, akik igazi barátok lennének alig. Nem tudom, mit csinálok rosszul, hogy mélyebb kapcsolatot nem tudok kialakítani.


Tudtok ajánlani valamilyen könyvet vagy filmet vagy akármit, ami ebben segíthetne?



2012. jún. 5. 17:00
 1/2 Katus99 ***** válasza:
Könycet és filmet nem tudok ajánlani, viszont adnék egy tanácsot, és előre is bocsánat ha valamit elírok, de telefonról vagyok.Én egy baráttal is boldog lennék, hogy legalább valakim mégis van, és így nem egyedül vagyok a suliban. Szerencsére, nekem több is van, szám szerint négy, de mégis csak két lánnyal vagyok igazi BFF-ek. Szerintem semmit nem szúrtál el gondolj arra, hogy vannak olyan emberek, akiket kicsúfolnak, mert mondjuk, egy kicsit túlsúlyosak,és egy barátjuk sincs. De ha más a helyzet, mint amit én ebből most leszűrtem, akkor bocsánat.
2012. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátkozni jó-ezegy jókis besteller :) bár én olvastam, mégsincs sok barátom, lehet megint átkéne lapozni :D
2012. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!