Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit olvastok manapság...

Ti mit olvastok manapság (tinik. Kamaszok! )? Tudtok ajánlani valamit nekem? Bármilyen kategóriában!

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom, az időtlen szerelem sorozatot (Rubinvörös, Zafírkék és majd a Smaragdzöldet), de ki nem hagyhatod a The Hunger Gamest (Az éhezők viadala, 3 részes), és ajánlanék még egy vámpíros regénysorozatot (nem az idegesítő TW szerű vámpír saga), mégpedig a Vámpírakadémiát. Hat részes, nagyon jó könyvek, felettébb izgalmasak, lenyűgöző sorozat.

Ha esetleg nem csak kiadott könyveket szeretnél olvasni, akkor ajánlanék egy oldalt:


[link]


LanaSwan összes történetét a figyelmedbe ajánlom, de azért leírnám a sorozatát, ami a kritikák számán látható, hogy mennyire szuper.

Az első a Senkinek sem kellesz! (SSK)

2.: Szükségem van rád! (SzVR)

3.: Hazudd, hogy szeretsz! (HHSz - személyes kedvencem, a főszereplő pasiba bele vagyok zúgva)

4.: Azon a nyáron... (AANy)


Az első kötet, az SSK ki lett adva amúgy könyvben is, de sajnos már elfogyott, de a lényeg, hogy itt is olvasható! :)


Remélem, tudtam segíteni, és tetszenek az ajánlások! :) Kellemes időtöltést!

2012. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem anyu most adott egy könyvet,hogy olvassam el,tuti tetszeni fog.

Szilvási Lajos: Egymás szemében.


Lassan a könyv végére érek ,és nagyon tetszik. Mintha magamról olvasnék.Lakótelepi lány,aki szerelmes a lakótelepi srácba,és naplót írnak.Akár én történetem is lehetne.

16/L

2012. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még várok mert érdekeseket mondtok most pedig jól jön nyár előtt összegyüjteni néhány kiolvasásra váró könyvet.... Esetleg tudtok szerelmes könyveket???
2012. jún. 1. 12:17
 4/12 anonim válasza:

Olvas vörös pöttyös könyveket, szerintem azok a legjobbak.

Kedvencem a Tökéletes Kémia, ajánlom neked is.

2012. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tanya válasza:
80%

Leiner Laura: Szent Johanna Gimi :)----------az egyuk kedvencem

Peter Freund: Kaura---------ez is nagyon szuper és izgalmas

2012. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok:


amiket írtam, mind romantikus a The Hunger Gamesen kívül, amibe amúgy ugyanúgy van romantika, még ha nem is sok. LanaSwan történetei például ekte a romantikára alapulnak, de az időtlen szerelem sorozat is (amire a név is utal), plusz a Vámpírakadémia is.

2012. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 08:54 vagyok

Amit ajánlottam (Egymás szemében) szerelmes regény.

A könyvet úgy olvassuk,mintha 2 ember naplójába olvasnánk bele.

Lakótelepen laknak.Tamara egy helyes csaj akiért odavannak a fiúk. Nyáron amikor vége a sulinak jön a szokásos nyári unatkozás így a lakótelepi haverok csinálnak programokat.Tamara leírja a naplójában,hogy mennyire belezúgott Attilába akik akkor költöztek oda.

Attila is naplót ír,és ő is ír Tamaráról,hogy mit gondol róla,hogy jönnek össze,miért veszekedtek vagy mit csináltak.

Nem akarom a végét ellőni,de nagyon jó a vége.Akár ma is bárkivel megtörténhetett.

Nem tudtam letenni a könyvet,mert érdekelt,hogy ki mit írt a naplóba.

2012. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 chrishu ***** válasza:
Eragon, Harry Potter, Hobbit/Gyűrűk ura ilyenek
2012. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Jane Eyre, Abigél <3
2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Darren Shan Démonvilág sorozat, Vámpír könyvek

Rick Riordan Percy Jackson sorozat

Most olvasom a Csontvárost Cassandra Clare-től. Ezek mind fantasy kategóriába tartoznak.

2012. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!