Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám megvásárolni ezt a...

Hol tudnám megvásárolni ezt a könyvet: A tömegek lázadása?

Figyelt kérdés

Szeretném megvásárolni ezt a könyvet. Voltam már néhány antikváriumban, de egyikben se lehetett kapni, és google keresés alapján is úgy tűnik, hogy ez nehezebb lesz mint gondoltam :S. Hálás lennék, ha vki tudna adni vmi ötletet.

JOSÉ ORTEGA Y GASSET- A TÖMEGEK LÁZADÁSA

BUDAPEST 1938

KIRÁLYI MAGYAR EGYETEMI NYOMDA

A spanyol eredeti címe:

LA REBELION DE LAS MASAS



2012. máj. 25. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Könyvtárból kivehető.

2) Újabb kiadása is van, a buddhista főiskoláé, néhány éve adták ki.

3) Angolul letölthető a netről (Revolt of the Masses)


Egyébként nem olyan nagy durranás. Ha tömegekről akarsz olvasni, akkor ennél jobbak Le Bon művei. Vagy pl. az A magányos tömeg (Riesman) se rossz.

2012. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2012. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket:).

Igazából egy barátnőmnek lesz a születésnapja nemsokára és tudom, hogy nagyon tetszett neki, könyvtárból kivéve olvasta el. Emlékszem mondta, hogy szívesen megvenné, úgyhogy innen jött az ötlet.

Azt az angol verziót lehet, hogy megpróbálom letölteni, mert annak is tuti örülne, és akkor megpróbálok igénylést küldeni a libribe, mert ugye elvileg lehet. Köszi szépen:)

2012. máj. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!