Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Varjak lakomája és Sárkányok...

Varjak lakomája és Sárkányok tánca fejezeteit valaki le tudja írni kronológia sorrendben?

Figyelt kérdés

Pl.

VL Jon 1.

VL Arya 1.

VL Jon 2.

ST Sam 1.


Előre is köszi :)



2012. máj. 15. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek ez neked?
2012. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kronológiai sorrendben szeretném olvasni, a Gyűrűk Urát is úgy olvastam
2012. máj. 16. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah tehát egymás után szeretnéd elolvasni egy adott karakter fejezeteit?


Hát, szerintem nem sok esély van rá, hogy valaki kigyűjtse ezeket neked... 1000 oldalas könyvekről beszélünk

2012. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz... De olvastam valami olyat, hogy a négyesben Sam felmegy északra, és a Falon túl is ér véget abban a könyvben a cselekmény, de az ötös úgy kezdődik, hogy a falon áll Sam, még az indulás előtt, csak mindezt Jon szemszögéből látjuk. Ez pedig nekem furcsa, amikor össze-vissza ugrálok az időben, és ezt szeretném elkerülni. Ha van aki rajtam kívül így olvassa akkor Z le tudná írni, milyen sorrendben olvassa a fejezeteket? Én ráérek még a TH 600. oldala körül járok csak.
2012. máj. 16. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a Sárkányok tánca nem a direkt folytatása a 4. könyvnek hanem kb ott kezdődik ahol a 4. könyv, csak azoknak a karaktereknek a szemszögéből akik nem szerepeltek a Varjak Lakomájában, az 5. könyv kb második fele már a direkt sztori folytatása.... Am nem érdemes úgy olvasni mert sok új info zavaros lesz, mert van amikor pl 2 Jon vagy Arya rész között 100 új infót kapunk ami érthetetlen lenne....
2013. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!