Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Antikváriusoknak eladhatók a...

Antikváriusoknak eladhatók a könyveim?

Figyelt kérdés
vagy nekik más a beszerzőjük?
2012. máj. 7. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy eladhatod, ha megveszik. Az pedig attól függ, mennyire értékelik eladhatónak. Fizetni is ennek arányában fizetnek.
2012. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és kb mennyiért vesznek meg egy sima könyvet vagy tankönyvet? átlagban mennyire lehet számitani?
2012. máj. 7. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
A bélyegekhez hasonlítható. Egyedi értékétől függ. A számodra már szükségtelenné vált tankönyveket valószínűleg nem veszik meg, mert nincs forgalmi értéke. Esetleg akkor, ha valamiért hiánycikk lett, nem várható utánnyomás, az emberek keresik. Úgy gondolom, ez esetben a bolti árnak a fele már jó ár, de ebben tévedhetek is. Sok pénzt nem kapsz.
2012. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyat is megvehetnek amibe már irtam?
2012. máj. 7. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Az antikvárius mestersége nevéhez illően régi könyvek adás-vételével foglalkozik. Ha az bírásod miatt a könyv keresett lehet, akkor igen. Ha viszont rontja az eladhatóságát, akkor nem fogja megvenni. Ha te Rihanna, Justin Timberli, Godzilla vagy, akkor nagyobb összeget fog fizetni. Gipsz Jakab, bukásra álló középiskolás firkálását viszont nem fogja sokra értékelni.
2012. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem inkább tankonyveim vannak 7-es 8.-os kémai fizika tori.. de tobbnyire nincs benne firka
2012. máj. 7. 18:51
 7/11 A kérdező kommentje:
már nem tudom hova tenni, kidobni meg nem akarom azert annál tobbet ér
2012. máj. 7. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöd, aki még használhatná? Vagy kérdezd meg az iskolát. Talán akad olyan család, akiknek jól jönne, mert nincs pénzük.
2012. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már adtam szegényeknek de ok inkabb tuzre tették futesnek..
2012. máj. 7. 19:36
 10/11 anonim ***** válasza:

:'( Most ez az utolsó, amit írtál.


Eladható, de készülj fel rá, hogy nagyon keveset fognak érte fizetni. Én Delfin-könyveket szerettem volna eladni, de elküldtek, hogy erre nekik nincs szükségük. Más alkalommal mangát adtam el, olyat, ami boltban 2000Ft, én darabonként kaptam érte 80Ft-ot. :\

Régi, díszes kiadású könyvekért kaphatsz többet. Leginkább a huszadik század elejéről.

Olyanok, mint a polcon--> [link]


Természetesen, van olyan antikvárium, ahol megveszik a könyveidet, próbálj minél több helyen érdeklődni!

2012. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!