Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasói válságban szenvedek,...

Olvasói válságban szenvedek, nincs mit olvasnom. Miket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kiolvastam az eddig megjelent összes Vörös Pöttyös könyvet, Rose Woods és Sarah Dessen könyveit, valamint a True Blood sorozatot.

Kérlek ajánljatok ilyesmi könyveket. Nem fontos, hogy legyenek benne természetfeletti lények, mert Sarah Dessen könyveibe, valamint a Tökéletes kémiába sincsen semmi, mégis az a kedvenc könyvem. A romantika ELENGEDHETETLEN!


Danielle Steel kizárva, Nora Roberts és a hasonlók!!!!



2012. máj. 4. 23:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A betűktől már nem tartasz, ez jó. Lassan elkezdhetsz irodalmat is olvasni.
2012. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jane Austen, Bronte nővérek könyvei, mind romantikusak és még irodalmi értékük is van.
2012. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát én sorolni akartam egy csomót, de mind vöröspöttyös xD

akkor talán Cynthia Hand: Angyalsors


amúgy VP könyvek között melyik a kedvenced? nekem a Csontváros, Csitt,csitt , Shiver és a Tökéletes kémia nagyon bejöttek :)

2012. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat, jöhetnek még. :)

3. válaszoló: Nekem a Tökéletes kémia az örök kedvenc, de utána a rangsort elég nehéz felállítani. Imádom a Csitt,csitt-et, a Végzet ereklyéi sorozatot, a Shiver sorozatot és az Időtlen szerelem sorozatot is.

Kedvenc VP-s fiú szereplőm: Jace Wayland, Alex Fuentes és Gideon de Villiers. :)

2012. máj. 5. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Éhezők viadala minden mennyiségben
2012. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként meg Jane Austen, a Brontë-nővérek könyvei, Szabó Magda, Thury Zsuzsa, aranypöttyösök, Loisa May Alcott, Lucy Maud Mongomery, George Elliot, Kertész Erzsébet.


Még ami tetszhet:

Audrey Niffenegger: Az időutazó felesége

2012. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

éjszaka háza!!!!!!!SZUPER JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ(eddig 8 részes)


vámpír akadémia


ha szereted a lány aki tud repülni című könyvet akkor ezt nagyon ajánlom:mágia,repülés,medicina


vámpírnaplók

2012. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

uuhhh ugyanolyan az izlésünk. :D Téll az összeset olvastad??

Mentsük meg Júliát?

Éjféli bál?

Rajongás?

Árnyékvilág?

Bíborhajú?

The Dark Divine?

Ezeket is??


Ha nem olvastad még az szjg-t akk kezd el. Ezenkívül tudom még ajánlani a Büszkeség és balítéletet, z üvöltő szeleket és az éhezők viadalát, ja és percy Jakson és az olimposziak is angyon jó sztem (bár a romantika része csak az utccsó két részbe van)

Am kedvenc fiú szereplőim: Folt<3 (sztem nála nincs jobb :D ) Gideon, alex, Cortez, Peeta :D

Sztem am a legjobb könyvsorozat a csitt,csitt a rubinvörös meg a tökéletes kémia. Téll nem tudja vki mikor jelenik meg a tökéletes kémia 2. része?

2012. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Oh, Alexet, Jace-et én is nagyon csípem.

Ja és Foltot ne felejtsük ki xD meg Damont a Vámpírnaplókból!

Ja és akkor aL.J.Smith: Vámpírnaplókat is ajánlom. Nekem nagyon tetszett.

2012. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
POntosdan ugyanilyen helyzetben vagyok, elkezdtem Rejtőt olvasni, igaz teljesen más stílus és a kedvenc VP-seket, lakonyatot, napfogyatkozást, Bree Tanner második életét megvettem angolul is
2012. máj. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!