Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Mindjárt befejezem Oscar Wilde-tól a Dorian Gray arcképét, ez a könyv tetszik. Ezen kívül szívesen olvasok még "misztikus" könyveket, amikben a szerző előszeretettel elrugaszkodik a realitásoktól, vagy olyanokat, amik az európai kultúrától eltérő környezetből származnak.
2012. ápr. 30. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lovecraft.
2012. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komfortos mennyország - szerintem nagyon jó, kicsit misztikus is és jól bemutatja a '70-'80-as évekbeli életet.

Leslie L. Lawrence könyvei mind eltérő kultúrából származnak (Ázsia vagy Afrika, ált.) és van egy pár, amiben vannak misztikus elemek, de alapvetően ezek krimik, kalandregényes motívumokkal itt-ott.

2012. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Yann Martel - Pi élete


Idén jön a mozikba majd a film is, amit a fantasztikus Ang Lee rendezett. Előzetes sajnos még nincs, csak egy képet mutattak egyelőre... de nagyon várom már. Remélem a végén a csavart nem változtatták meg benne!

2012. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 claidheamohmor válasza:
Douglas Adams: Galaxis Útikalauz Stopposoknak. Elrugaszkodik. Humor. Kőkemény társadalomkritika. (a könyv alapmű, a belőle készült film botrányosan rossz)
2012. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 claidheamohmor válasza:
Cristopher Moore: Biff evangéliuma. Könnyed. Vicces. Elgondolkodtató.
2012. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!