Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyv szerinted...

Hogy tetszik a könyv szerinted érdemes tovább folytatnom?

Figyelt kérdés

A történet legelején kezdem. Talán még a koboldtündéreket se ugrom át. Pedig ezeket a csodás lényeket igazán ismerhetnének.

De kezdjük csak el!

A koboldtündérek érdekes lények. Jószívűek, de mégis olyan rondák, mint a koboldok. Nem is csoda, hogy ezt a nevet kapták!

Villabing-ben élnek! Csak ebben az egy faluban. De ez a falu nagyon nevezetes már vagy 1000 éve csak a koboldtündérek lakják.

S éppen ezred fordulókor, azaz most történt a legrosszabb dolog amit valaha Villabing falujával megesett.



#cím #Villabing #szellőlevél
2012. ápr. 28. 11:26
 1/7 rajcziz ***** válasza:
60%
Nagyon jó mese kerekedhet belőle, ami a hat/hétéveseknek tetszeni fog.
2012. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hallottad az első fejezetet!

A tündér megöl koboldtündéreket. Durvább lesz. Ez csak egy nagyon kicsi bevezetés volt!

2012. ápr. 28. 12:15
 3/7 rajcziz ***** válasza:
60%
A tartalmat valóban nem ismerem, de ilyen stílussal az csak mesének mehet el. Ha durvább tartalmat akarsz, akkor a stílust is aszerint válaszd meg. Ráadásul a sok felkiáltójelet is túlzásnak érzem.
2012. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg van egy-két mondatos, ami értelmetlen...

A tündér megöl koboldtündéreket?

Pedig ezeket a csodás lényeket igazán ismerhetnének?

Tuti hogy magyar vagy te? Szerintem inkább hagyj fel az írással...

Hány éves vagy?

2012. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából Angliába születtem de ez a történetem tényleg nem lett túl jó!

;( viszont vannak jobbak!

2012. ápr. 30. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írd meg

szuper lesz, mellesleg ha akarod segítek

a végén is ki tudod javítani

2012. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt ajánlanám,hogy először is ha magyarul szeretnél írni talán érdemes lenne olvasni,de ha tényleg komolyan gondolód az írást akkor fel a nyúl cipőt és irány könyvtár (szépirodalmi részlege) ezekből a könyvekből talán szívsz magadba egy kis stílust. Arra pedig figyelj oda hogy a szó ismétlést elkerüld (mert szerintem élég rosszul jön ki 3-szor jön elő a koboldtündér szó egy kis bekezdésben) Ja és ha azt akarod hogy megmondjam érdemes-e folytatni a hoz 7 sornál többet kéne látnom.
2012. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!