Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek B. M....

Mi a véleményetek B. M. Grapes - Jóslatok hálójában című könyvéről?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak ezt a könyvet neten és nem tudom, hogy érdemes-e megvennem. : )

2012. ápr. 22. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett... sőt!:) Bár a barátnőmtől kaptam kölcsön, ha megláttam volna (pédául) egy könyvesboltban, én tuti, hogy megvettem volna! Szóval úgy gondolom, érdemes.:D
2012. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csalódás volt..sokkal jobbra számítottam
2013. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Borzalom.

Semmi feszültség. A csavarok eszméletlen bénák és kicsit sem meglepőek. A szereplők nagy többsége csak táncolt az idegeimen.

Kisiskolás szintű olvasmány...de lehet még egy kisiskolás is jobbat tudna írni.

2013. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem pont erre mondják, hogy 'ízlések és pofonok'.:DDD
2013. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindjárt befejezem, nekem nagyon tetszik, a hátsó leírás alapján nagyon izgalmasnak ígérkezett, ezért is vettem meg. Könnyed, nyári olvasmány meglepő fordulatokkal és izgalommal :)
2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tina T. válasza:

Nagyon tetszett! Miután elolvastam, mégegyszer elolvastam, mert nem akartam, hogy vége legyen :))

Van benne szerelem, nyomozás, rejtély, bosszú ;))

2013. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!