Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Eragon - Örökség könyvsorozatn...

RaksashaGirl kérdése:

Eragon - Örökség könyvsorozatnak van itt rajongója?

Figyelt kérdés

Én nagy rajongója vagyok, és elkezdtem lefordítani angolról magyarra a negyedik részt, ha sikerül, talán közzéteszem még nyár elején. :)

Mi a véleményetek a könyvről? És a film hogy tetszett? :D


2012. ápr. 9. 21:44
 1/7 anonim válasza:
sztem a film nagyon gagyi lett mer eltértek a történettől meg mer rövid let. A könyv nagyon tetszik. sztem jobb mint a harry potter
2012. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
bocs h ilyen gyökérül írtam le xD
2012. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a könyvből is csak az első két részt olvastam el, a harmadikat már nem vettem meg, nem vonzott annyira. A filmet is egyszer néztem meg. Ha újra elővenném a könyveket, lehet lekötne, de ennyi év után most kissé hidegen hagy.
2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vida ***** válasza:
én eddig mindhármat elolvastam és nagyon várom a következőt :)) a film is tetszett bár egy kicsit rövid volt :(
2012. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én nagyon szeretem az Örökség ciklust. Most olvasom másodjára. :) Fantasztikus világot alakított ki Christopher, és a különféle fantázianépeket is összevonja egy közös cél érdekében. Nekem amúgy is a fantasy könyvek a gyengéim, de ez a kedvencem. :D Nagyon szépen van megfogalmazva, és cselekmény dús is.

A film meg... hát ha úgy nézed meg, hogy még nem olvastad a könyvet, akkor nagyon jó. Az effectek is jól össze vannak rakva. Ha már olvastad, csalódsz, bár nekem azért így is tetszett. Azért az kiábrándító, hogy a cselekményt, helyszínt is felcserélik benne, és a végét nagyon megváltoztatták.

2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lefordítottad? :))))) nem tudod közzétenni?
2012. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Már közzétette:)

[link]

2012. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!