Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak?

Milyen könyvet olvassak?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdés megfogalmazása miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e nekem valaki olyan könyvet ajánlani, ami arról szól hoyg egy lány beleszeret egy cirkuszos pasiba, mármint egy olyan pasiba aki egy vándorcirkusszal jött a városba ahol a lány lakik, és a lány szerelmes lesz a fiúba és a fiú is a lányba, de csak pár napig marad a cirkusz, és utána mennek el. A folytatás mindegy, csak valami ehhez hasonló legyen benne. 15 éves lány vagyok de bármilyen könnyet elolvasok :) és ha valaki tud még csajos könyveket az írhatna :) előre is köszönöm :)
2012. ápr. 5. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Cirkuszosnak cirkuszos, de a könyvben mindketten az utazó cirkuszban dolgoznak.


Sara Gruen - Vizet az elefántnak

[link]

2012. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier- Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld (ez egy sorozat az utolsó majd decemberben jelenik meg)

nagyon jó könyvek

2012. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Köszi :) az filmen is megvan nem?


Második: Köszönöm :D Hihetetlen, de ma délután pont a rubinvörös-t vettem ki a könyvtárból :D Nah neki is állok olvasni :)

2012. ápr. 7. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, film is készült belőle, de még nem láttam. Nem tudom mennyire maradtak hűek a regényhez. :)
2012. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kristálytükör meghasad.30 nappal a világvège előtt.Lúzerek ès bálkirálynők(nagyon jó köny,vagyis nekem teccik,most olvasom😊)
2017. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!