Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan könyveket, amit egy 18 éves fiú olvasna?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és szinte sosem olvasok/olvastam. Inkább a filmeknek hódolok, viszont van egy lány, aki imád olvasni. Még nem beszéltem vele úgy igazán, de szeretném megismerni. Úgy gondolom, ha lenne egy közös pont, könnyebben menne. Mit ajánlotok, ami ismertebb és jó is? Ne legyen annyira nyálas, mert azt nem hiszem, hogy kibírnám. Előre is köszönöm.
2012. ápr. 1. 16:07
 1/10 anonim válasza:
Hunger Games!!!!!
2012. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az éhezők viadala? Azt nemrég láttam haverokkal. Jó lehet.
2012. ápr. 1. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Trónok harca :D Na az nem nyálas, vannak benne 12 éves gyilkosok meg hasonlók, ott nem szépíti senki a középkort :D
2012. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 rajcziz ***** válasza:
Keresztapa, Dan Brown-regények, Millenium-trilógia, Zabhegyező
2012. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most pár oszt.társam elkezdte a Trónok harcát olvasni...nem értem, ennél 100x jobb sztem a Kama Sutra ;)
2012. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a Babó, a gyűrák ura, Szilmarinok
2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kama Sutra... Na, most megnevettetél :) Ez a trónok harca jól hangzik. Lehet, abba belekezdek. Kíváncsi leszek Anna arcára :DD Köszönöm mindenkinek :D
2012. ápr. 2. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Agatha Christie könyvei :D
2012. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mosolyogj! ***** válasza:
heeey, kérdezd meg attól a lánytól, ha gondolod :) (am szerintem Jodi Picoult, Agatha Christie, Dan Brown könyvei jók )
2012. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm mindenkinek. :) Igaz, nem a könyvek miatt (xD) de egész jóba lettünk. :) Viszont így volt alkalmam odameni hozzá. :DD
2012. ápr. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!