Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az első kötete az...

Melyik az első kötete az Éhezők viadalának?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mivel kettőre is első kötet van nyomtatva és a leírása is egyezik. + nem baj h csak 12 vagyok?
2012. márc. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő ugyanaz, csak két kiadás. Ha kijön egy film egy könyvből, akkor mindig újranyomják a könyvet is, hogy passzoljon a moziplakáthoz ;)

És nem baj, nyugodtan olvass.

2012. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2012. márc. 30. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Éhezők viadala

2. Futótűz

3. A kiválasztott


Amúgy igaza van az első válaszolónak, ezt mindig megcsinálják :D

És itt mgé az is van, hogy két kiadás létezik, csak a sima, madárkás borítós változaatból is :D

az egyik vékonyabb, meg gondolom kisebb betűkkel van, és olcsóbb is :D mmint megfigyeléseim alapján :D

2012. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dinnyelove ***** válasza:
az én könyvemnek az a sima kis dísz van az elején de van másféle is. a második könyvem meg rohadt vastag, és óriási betűkkel van írva. am én is csak 12 vagyok anyukám ki is akadt, hogy ilyet olvasok :)
2012. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Lehet hogy nem tudlak visszatartani, de szerintem még várj egy kicsit...

A 3. része eléggé durva... ( Légyszi!! tényleg várj egy kicsit! :( )

2012. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!