Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A neten található Eclips és...

A neten található Eclips és Braking Dawn kalózfordítások mennyire élvezhetőek? Vannak olyan szinten mint a Twilight és New Moon hivatalos fordításai?

Figyelt kérdés

Szeretném elolvasni őket, de ócska, nyelvtani és stilisztikai hibákkal teletűzdelt szövegekkel nem akarom rontani a történet nyújtotta élményt. Ha Te ismersz igényes, élvezetes, majdhogynem hibátlan szöveget akkor belinkelnéd vagy elküldenéd nekem?

Ha szerinted vacak mind akkor kérlek azt is írd meg, vayg ha van oylan amit kifejezetten NEM ajánlasz akkor azt is belinkelheted.

Köszi, és bocsi h megint egy tvájlájt kérdés...:D


2009. jún. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát...az igaz,hogy tele van hibákkal,kihagyva betűk,de szerintem még így is élvezhető:D

elküldöm hát ha neked is tetszik kalózfordításban:

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg van több féle fordításban is és tényleg ez a legjobb amit az 1. válaszoló írt. Mert a hibák nem a fordításban hanem a gépelésben vannak,de nem olyan durvák...
2009. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az 1. válaszoló által ajánlottak tetszenek a legjobban, bár nekem nem az volt az elsődleges célpontom, h a leghibátlanabbat keressem... :)
2009. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az 1. válaszolótól van meg, de engem egyáltalán nem zavartak a hibák, én csak a történetet figyeltem, 1 idő után észre se veszed, hogy hibásan gépeltek be 1-1 szót.!
2009. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!