Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Dean R. Koontz legdurvá...

Melyik Dean R. Koontz legdurvább könyve?

Figyelt kérdés
Eddig nem olvastam egy könyvet sem tőle, de most elkezdtem (lassan végére is érek) az Idegen emlékek c. könyvét, és nagyon beteg :D Arra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik könyve tetszett a legjobban? Melyik a legdurvább könyve szerintetek?
2012. márc. 16. 19:31
 1/2 Editte válasza:
A rossz hely címűt olvastam tőle, eléggé ütős volt számomra, úgyhogy itt le is álltam vele.:)
2012. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én már elkezdtem gyűjteni King mellett Deant is. eddig még csak 2 könyvét olvastam. Az éjszaka hangjait. ez nem kifejezetten durva, mégis valahogy kirázott tőle a hideg. nagyon tetszett. Illetve Az eljövetelt. ez is tetszett.


még nincs sok tapasztalatom vele. előbbi talán életszagúbb, lehet ezért is volt rám olyan hatással.


egyébként a férjemnek pl a Frankeinstein sorozat tetszett, már amelyik megjelent.


27/N

2013. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!