Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valahol meg lehet rendelni...

Valahol meg lehet rendelni Királyok Csatája című könyvet?

Figyelt kérdés
George R. R. Martin Királyok csatája című könyvét szeretném megrendelni neten, de nem találom, pedig elég sok oldalon körülnéztem. Most olvastam ki a Trónok Harcát, de nem sikerül megszereznem a második részt. Valaki tudna segíteni? :)
2012. márc. 1. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bármelyik könyvesboltba bemész, ott meg fogod találni. Én Alexandrában mind a 4 részt meg tudtam venni egyszerre.
2012. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, én könyvesboltban már néztem, ott se volt meg egyik rész sem, de azért köszi a választ. :)
2012. márc. 2. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg vmelyik Alexandrában, ott általában megvan. Vagy töltsd le, bár ilyen hosszúságú könyvet elég rossz gépen olvasni.
2012. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ. Az Alexandra oldalán nincs meg, de majd szétnézek környék béli boltokban. :)
2012. márc. 4. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

itt egy link ahol meg tudod rendelni.igaz hogy nincs a raktárban de rámész az igényléstre és ha megszerezték akkor küldik is :)

[link]

2012. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ. Alexandrában múlt szombaton néztem, csak a 3. és 4. volt meg.
2012. márc. 17. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy keménykötéses Királyok csatája könyvem. Mivel a másik 3 rész puhakötésesben van meg, ezért a keményet el szeretném cserélni, vagy adni. Ha érdekel, részleteket megbeszéljük üzenetben.
2012. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, már sikerült beszereznem a Királyok Csatáját, valamint az összes eddigi megjelent kötetet. :D
2012. ápr. 7. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!