Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól A viskó c. könyv?...

Miről szól A viskó c. könyv? És érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is olvasta, valakinek tetszett, valaki pedig azonnal elajándékozta. Azt hiszem egy kicsit Istenről szól, aki talán segít egy embernek feldolgozni lánya halálát, de Isten (vagy az atya?) kövér néger nőként van ábrázolva benne (ezt a töritanárom mesélte még), úgyhogy biztosan nem egy teológiai, hivatalos keresztény könyv, sokkal inkább egy sima regény furcsa témával. Lehet, hogy valahol tévedek, nekem még nem volt szerencsém (vagy szerencsétlenségem?) olvasni, úgyhogy pontosabbat nem tudok mondani, minthogy nagyon különbözőek a vélemények róla.
2012. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos igen, szerintem olvasd el. Mindenkinek megvan róla a saját véleménye, van aki nagyon megbotránkozott rajta, én viszont igaznak tartom és egyszerűnek. Csak az emberek mindent túlbonyolítanak mind vallásban, mind egyéb téren.
2012. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én ajánlom a könyvet, épp olvasom, a közepén már túl vagyok.

Tényleg sok meglepő és érdekes dolog van benne, de ezért nem ítélem el a könyvet. A könyvre rá is van írva:

" Vigyázat, regény! Nem teológiai értekezés!

Valóság és fantázia. Kijelentés és keresés.

Egy kétségbeesett, kételyekkel teli ember keresése.

Nem Szentírás!

Egy megrázóan izgalmas 'mese'! "

Én ajánlom a könyvet. Nem valóság az egész történet úgy ahogy van, de sok benne az igazság és sok minden megtörtént belőle!

Fontos, hogy olvasd el az előszót figyelmesen!

Engem sok dologra megtanított. Az biztos, hogy aki olvasni akarja annak bele kell mélyülnie. Szerintem ez egy nagyon értékes könyv. Sokszor magamra ismerek benne. Nekem sokat tanított. Ajánlom! :D

2012. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!