Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tegyük fel, hogy Ha van egy...

Tegyük fel, hogy Ha van egy jó írásom, ami érdeklő a mai fiatalságot, akkor lehetséges, hogy szép összeget keresek rajta?

Figyelt kérdés
van egy írásom, ami szerintem tetszene az embereknek, és tudni szeretném, hogy ha már elviszem kiadókhoz, és szerencsém van és kiadják, akkor lehetséges, hogy veszik az emberek, és keresek rajta töbszázezret, esetleg több milliót?
2012. febr. 24. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag Magyarországon egyetlen írásból esélytelen ennyi pénzt keresni.
2012. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem csak ki kell adni, de egy rohadt jó PR-osra van szükséged.
2012. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
álmodsz te...
2012. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég sok mindennek kell ahhoz teljesülni, hogy valaki nagyot kaszáljon egy íráson. Ahogy egy előző hozzászóló írta, sok múlik a reklámon. A téma sem mindegy. Azok a könyvek, amik olyan nagyon népszerűek lettek, valami újítással álltak elő. Harry Potter, Alkonyat sorozat, de ide írhatnám Bartos Erika könyveit is. Ha mondjuk ezek egyikéhez hasonló témájú írásod van, akkor jó esetben felkerülhet a könyvesboltok polcaira a mások huszonhat hasonló próbálkozás mellé.

Csak néhány szóban: miről szól az írásod?

2012. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arról, hogy mennyire felszines embert formál egy fiatalból a facebook és a twitter, de kicsit máshogy irtam le, egy elég érdekes tőrténetbe.

kicsit mások a nézeteim ezekkel kapcsolatban, mint a velem korabelieknek.

a másik válaszadónak: igen álmodok, mert az álmaimmal tudom megvalósítani azt amit szeretnék.

2012. febr. 26. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanba azt tudom mondani, hogy jó próbálkozás, szép cél, de a mai fiatalságot nagyon nehéz rábírni az olvasásra, főleg, ha neadjisten észreveszik, hogy bármiféle fejlődést kívánnak elérni náluk. Főleg, ha pont az imádott facebook-jukat akarják negatív színben feltüntetni előttük...

Nem bántásból mondom, de nagy idealista vagy. Vagy én kiábrándult? :P

2012. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!