Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire fontos az Áldozat...

Mennyire fontos az Áldozat rész Darren Shan Démonvilág sorozatában?

Figyelt kérdés
Elkezdtem olvasni, és eddig elég unalmas. Az előző hármat imádtam, le sem bírtam őket tenni, de ez valahogy nem jön át:)
2012. febr. 21. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tény, hogy annyira nem izgalmas mint az előző három, de megéri végig olvasni. nekem az a rész is tetszett. ráadásul olyan szereplők, meg dolgok vannak benne, hogy ha nem tudsz azokról akkor később nagyon zavaros lehet a történet további része. szerintem vedd rá magad, egyáltalán nem rossz rész :)
2012. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el nyugodtan,nagyon izgalmas lesz:)

És tényleg vannak benne olyan dolgok amikről jó ha tudsz később(pl:maga Bec)

2012. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jah eléggé fontos könyv szerintem:) Amúgy tényleg,nagyon izgalmas lesz,majd beindul:D Lesznek benne aranyos részek is:)

Ez a könyv a múlt.Időrendileg ez az első könyv.Sok mindent tudunk meg belőle a jövőre nézve.

2012. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!