Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez melyik könyv?

Ez melyik könyv?

Figyelt kérdés
Egy fiú felül egy buszra, ami kiviszi a városból, egy füves, erdős helyre, ami után egy apró városba érkezik. azonban amikor el próbál menni, a város nem engedi, a vonat "kötelei" elszakadtak, és amikor kocsival menekült, az erdő fái összezáródtak. volt 2 társa ha jól emlékszem egy idősebb nő, aki ha jól tudom kávézót vagy hasonlót vezet, és egy pasi. de a pasi nem biztos. végülis azt hiszem sikerül kimenekülnie a városból. A végén pedig az író is felül egy buszra ami beviszi a városba, nézi, hogy miért ismerős és oda került, amit leírt és a város őt sem engedi el.
2012. jan. 29. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyá, én ugyan nem tudom, de extrém horrornak hangzik:) Tiszta Stephen King 1408-as szoba:D
2012. jan. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugyan dehogy xD nem olyan durva :) :P
2012. jan. 31. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!