Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta már közületek valaki...

Olvasta már közületek valaki Danielle Trussoni: Angelology c. könyvét? Ha igen, mi a véleményetek róla, milyen benyomást keltett bennetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:04
 1/8 anonim válasza:
Olvastam, nagyon jól szerkesztett, izgalmas regény. A vége felé kicsit túlbonyolódik, a legvége pedig nem túl megnyugtató, de gondolom ez a további részek előkészítése miatt ilyen. Nagyon tetszenek a bibliai idézetek, ezeket olvasva tényleg úgy tűnhet, van valóságos alapja a történetnek. Az eredeti szövegkörnyezetben olvasva ezeket az idézeteket, azért látszik, hogy nem mindig arra vonatkoznak, amire az író használja őket. Kis ellenérzést vált ki belőlem, hogy az én képzeletvilágomban az angyalok egyértelműen jók, a regényben pedig van elég sok igen elvetemült is... Mindent összevetve, nagyon kalandos regény, csak ajánlani tudom mindenkinek. És állítólag film is készül majd belőle...
2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, de tud valaki valamit a folytatásról, v a filmről?


Am én is hasonló véleménnyel vagyok, mint az elöttem iro. nagyon kalandos, izgalmas, nem az elcsépelt szerelmes angyalsztori inkább nyomozós, kalandos. és olvasás közben nekem aztán senki nem mondhatta volna azt, hogy ez nem egy hiteles könyv :D imádtam, alig várom a folytatást

NiyYam 19

2011. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tetszett,szinte letehetetlen volt.

mondjuk a vége átment da vinci kódba,de így is jó.

várom a folytatást.

mondjuk egy két alapmotívum túlságosan is ismerős volt,pl az angeológusok lehettek volna anne rice talamasca-sai is,vagy a hegylakóból a figyelők.

a film rendezője marc forster lesz.

kíváncsi leszek a barlangos jelenetet,az emlékek az emlékekben részeket hogyan oldják meg,látványilag milyen lesz és milyen színészeket fognak választani 210cm-es angyaloknak,nefilimeknek.

2012. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, Alexander Skarsgardot el tudnám képzelni angyalként :D
2012. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon jó könyv.Mondjuk,én a végén azt vártam,hogy össze jön Evengline Verlain-nel,de így is jó.Nem tudjátok már bocsi az off-ért,de mi a film cime?
2013. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nincsen film,de még folytatása se a könyvnek.

úgy látszik dobozolták mindkettőt.

2013. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagy kár lenne érte! :(
2013. jún. 23. 11:18
 8/8 anonim válasza:
Van folytatása Angelopolis/Angyalok városa néven,bár nekem az egy kicsit elcsépeltnek,befejezetlennek tűnt.Tényleg lesz belőle film?
2015. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!