Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szolnokiak! Hol tudnám megvenn...

Assaxx kérdése:

Szolnokiak! Hol tudnám megvennni az Alkonyat- Hajnalhasadás 2. c. könyvet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Könyvben nincs külön a két rész, csak a filmet csinálják két részletben...
2011. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor tévesen tudtam, köszi a felvilágosítást! :D De attól a kérdésem még ugyan az lenne, hogy hol birom megvenni szolnokon a hajnalhasadást :/
2011. dec. 11. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szolnoki, de gondolom bármelyik könyvesboltban. :) Nem szokott hiánycikk lenni ez a könyv, főleg most, hogy kijött a film. :)
2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, vagy még az jutott eszembe, hogy meg tudod rendelni a bookline.hu-ról.
2011. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aknamezőkön és melegfelvonulásokon.
2011. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok szolnoki, de annyira elterjedt ez a könyv, hogy bármelyik könyvesboltban meg kell, hogy tláld.

nekem megvan mind a 4, és szerintem a filmbeli eltérések miatt nem érdemes csak a 4-et elolvasni, még akkor sem, ha az első hármat láttad filmen. Főleg az Újholdban van sok eltérés a mozi és a könyv között.

2011. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a 4/6.-ik embertől pedig kérdezném, hogy miért kommentállt, ha csak baromságokat képes írni.

Attól hogy az alkonyat a lányok körében nagyon "menő" , nem azt jelenti, hogy "meleg amelyik fiú ovlassa"..

2012. jan. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!