Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire szeretitek Sirius...

Mennyire szeretitek Sirius Blacket a Hp sorozatban?

Figyelt kérdés

Létszi indokoljatok is!

Nekem speciel ő az egyik kedvencem!

13/L


2011. aug. 24. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Néhány érdekes rajongói történet a fiatal Siriusról...igényes,olvasható,élvezetes írások "amatőröktől".:)

2011. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Keitha ***** válasza:

Én specile nagyon szeretem Sirius Black személyiségét és karakterét :) A mai napig nem értem mondjuk, hogy miért kellett megölni. A filmben egyébként gagyin néz ki. Sokkal öregebb, mint a könyvben, hisz ott még csak harminc valamennyi ( max. negyven, bár sztem nincs annyi), és az írónő meg is jegyzi, hogy mikor mosolyog, olyan fiatalnak néz ki mint Potterék esküvőjén. A filmben meg beraknak egy ötven éves fószert....

De a kérdésednél maradva: Nekem ő a kedvencem, a legjobb arc.

2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én megszállott Piton-fan vagyok, nem igazán szeretem Siriust, bár a fanfictionok előtt én is nagyon kedveltem őt. Azért nem szeretem, mert borzalmasan szemét Pitonnal és nőcsábász. Szerintem az ideális az "örök szerelem", főleg könyvekben, ahol ez reálisnak is látszik. A filmben az én véleményem szerint jó színész játsza, én úgy gondolom, hogy Alan Rickman 30 kilóval nehezebb és 40 évvel idősebb Pitonnál.
2013. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bőgtem mikor kinyírták.

De kár hogy nőcsábász és gondolkodás nélkül kinyírt volna valakit.

Cs_zd én is utálom egyik fiú osztálytársam, mégsem lököm a kamionok elé...

Amúgy nagyon szimpatikus lenne, pláne mivel alapból megőrülök a motoros srácokért.

2014. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 14/L
2014. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!