Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ehhez hasonló könyvek...

Milyen ehhez hasonló könyvek vannak még?

Figyelt kérdés
A Gyűrűk urához hasonló könyvre gondolok. Pontosabban olyanra, hogy van egy teljesen külön világ felépítve (saját történelem, vallás, családok/királyok háttere) Olvastam már a Trónok harca 4 kötetét és az Eragon-t is.
2011. aug. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sötét elf trilógia
2011. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frisz válasza:

Brandon Sanderson: Elantris


Ha már a sötételf-trilógiánál tartunk, megpróbálkozhatsz a Dragonlance világával is (Margaret Weis és Tracy Hickman: Az őszi alkony sárkányai), de szerintem ezek nem nagyon érnek fel egy Gyűrűk Urához vagy Trónok harcához, bár én szeretem őket. Kicsit magasra tetted a mércét :)

2011. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! El se tudjátok képzelni, hogy megörültem :D Olyan régóta kerestem ehhez hasonló könyveket. (:
2011. aug. 19. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ja nem érnek fel de olyan könyv még nincs(lehet nem is lesz) ami felér odáig.
2011. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én bízom azért abban, hogy vannak még jó emberek, vagy lesznek, akiknek hatalmas fantáziájuk van. Gyűrűk ura után is reménykedtem és itt is van a Trónok harca nagyon megörültem neki. Lehet mire nyomni fogom az 50-et vagy 60-at kijön a következő nagy könyv és remélhetőleg életképes, fitt öreganyó leszek xD végül is nemis nagy kérés (:
2011. aug. 20. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!