Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lett a dutri. Uw.hu nevű...

Mi lett a dutri. Uw.hu nevű remek oldallal? Lementette v. alaki esetleg?

Figyelt kérdés
Azt hittem hajam égnek áll, amikor észrevettem, hogy error 404! A legjobb internetes novellagyűjtemény volt!!! Csak nem votl időm lementeni a dolgokat, aztán meg késő volt. Teljesen kivoltam, amikor láttam, hogy nincs már!
2011. aug. 18. 19:54
 1/4 Sesura válasza:

Dutri oldalát egyszerűen a szolgáltató mindenféle értesítés nélkül lekapcsolta. Később még megpróbálta más név alatt üzemeltetni, de azt meg ő kapcsolta le végül.

Az oldalát egyébként még ezután is fejlesztette (tehát újabb kísértet-novellák kerültek fel pld), de ez már nem elérhető a neten szörfölők számára...

2012. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És van esélye, hogy egyszer újra hozzáférhető lesz? Szerintem mások is örülnének neki! (Komolyan tőr volt a szívembe, hogy megszűnt!)
2012. júl. 2. 12:12
 3/4 Sesura válasza:
Csak most jöttem erre... de szerintem van esély rá, hogy újra induljon, bár valahogy ő is eltűnt a netről. Mindenesetre nem akarta abbahagyni teljesen. Az előbb írtam neki, hogy mikor indul, vagy hogy tervezi... szóval hátha előkerül (sőt még az is előfordulhat, hogy a "kiesett" időszakban tovább gyűjtögette az elbeszéléseket).
2012. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sesura válasza:
OK, az oldala ma újra indult. Bár az utolsó módosítás 2012. jan. 5-i, de az egész fenn van. Szóval keresd a neten...!
2012. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!